ТЕЛЕВИЗИЙН ХӨТӨЛБӨР

 
 
  • Лхагва
    • 08.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 08.45 MNB Спортын мэдээ
    • 09.00 "Наполеон" уран сайхны кино 2-р анги
    • 10.30 "Авьяас" хөтөлбөр
    • 11.00 Мэдээ
    • 11.10 120/80" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Эсэн мэнд амаржихуй/
    • 11.50 "Офицерууд" концерт
    • 13.00 Мэдээ
    • 13.10 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 13.40 "Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага" хэлэлцүүлэг
    • 14.40 "Мөнгөний эргэлт"
    • 15.00 Мэдээ
    • 15.10 "Алтан гарт Сонько" уран сайхны кино 9-р анги
    • 16.00 "Удмын алтан судар"
    • 16.30 "Дөрвөн урилга"
    • 18.00 Мэдээ
    • 18.20 Соно студи: "Маамуу нааш ир"
    • 18.35 Сүлд
    • 19.00 "ММ-Today" English news
    • 19.10 Төгс шил энд төрнө
    • 19.30 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 20.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 20.45 MNB Спортын мэдээ
    • 21.05 "Төлчин аялал" цэнгээнт нэвтрүүлэг
    • 22.05 "Наполеон" уран сайхны кино 3-р анги
    • 23.35 Үдшийн мэдээ
  • Пүрэв
    • 07.00 "Өглөө" хөтөлбөр
    • 08.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 08.45 MNB Спортын мэдээ
    • 09.00 Соёл-Эрдэнэ" теле сэтгүүл
    • 09.30 "Наполеон" уран сайхны кино 3-р анги
    • 11.00 Мэдээ
    • 11.10 "Алим" хөтөлбөр
    • 11.35 "Төлчин аялал" цэнгээнт нэвтрүүлэг
    • 12.35 "Сайн технологи салбарыг шинэчилнэ" Улсын 1-р төв эмнэлгээс хийсэн сурвалжлага
    • 13.00 Мэдээ
    • 13.10 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 13.40 "Хүний мэдрэхүй" танин мэдэхүйн баримтат кино
    • 14.40 Сүлд
    • 15.00 Мэдээ
    • 15.10 "Алтан гарт Сонько" уран сайхны кино 10-р анги
    • 16.00 "Бид нэг ангийнхан" Ахлах ангийнханд зориулсан нэвтрүүлэг
    • 16.30 "Хариулахгүй байж болно" МЗХ-ны ерөнхийлөгч А.Мөнхбат оролцоно.
    • 17.00 "Спорт-хөгжил-энхтайван" Олон улсын өдөрт зориулсан өдөрлөгөөс бэлтгэсэн сурвалжлага
    • 17.20 120/80" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Эсэн мэнд амаржихуй/
    • 18.00 Мэдээ
    • 18.20 Соно студи: "Маамуу нааш ир"
    • 18.35 "Нарны жиргээ" /наргиа/ хүүхдийн богино хэмжээний инээдмийн кино
    • 18.55 "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
    • 19.25 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 20.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 20.45 MNB Спортын мэдээ
    • 21.05 Нээлттэй хэлэлцүүлэг: "Эх хэлгүй өсвөр үе" шууд
    • 22.05 "Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Завхан аймгаас.../
    • 22.35 "Наполеон" уран сайхны кино 4-р анги
    • 00.05 Үдшийн мэдээ
  • Баасан
    • 07.00 "Өглөө" хөтөлбөр
    • 08.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 08.45 MNB Спортын мэдээ
    • 09.00 "Мазаахай" бага насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
    • 09.30 "Наполеон" уран сайхны кино 4-р анги
    • 11.00 Мэдээ
    • 11.10 "Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Завхан аймгаас.../
    • 11.40 "Эрдэм номын өглөгч" хөрөг нэвтрүүлэг /ХААИС-ийн ахмад багш, доктор, профессор О.Чойжилсүрэн/
    • 12.10 "Адуучин" Өвөрхангай аймгийн Баян-Өндөр сумаас бэлтгэв.
    • 13.00 Мэдээ
    • 13.10 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 13.40 Соно студи: "Маамуу нааш ир"
    • 14.00 Нээлттэй хэлэлцүүлэг: "Эх хэлгүй өсвөр үе" давталт
    • 15.00 Мэдээ
    • 15.10 "Алтан гарт Сонько" уран сайхны кино 11,12-р анги
    • 16.50 "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
    • 17.10 "Гэрэлт бөмбөлөг" дунд ангийн сурагчдад зориулсан уралдаант нэвтрүүлэг
    • 17.45 Соно студи: "Маамуу нааш ир"
    • 18.00 Мэдээ
    • 18.20 "Олны үг ортой" /Олон нийтийн цаг/шууд
    • 19.00 "ММ-Today" English news
    • 19.10 "Амрыг эрье" Цагдаагийн студиэс бэлтгэв.
    • 19.25 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 20.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 20.45 MNB Спортын мэдээ
    • 21.05 "Тунгаамал" эх хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
    • 21.55 "Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Архангай аймгаас/
    • 22.25 "Жүржтэй бүсгүй" уран сайхны кино
    • 23.35 Үдшийн мэдээ
  • Бямба
    • 07.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 07.45 MNB Спортын мэдээ
    • 08.00 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 08.30 "Өглөө" хөтөлбөр
    • 09.30 "Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Архангай аймгаас/
    • 10.00 "Удмын алтан судар"
    • 10.30 "Ярилцъя" үйл явдал, тойм, тайлбар.../шууд/
    • 11.30 Спорт таны амралтанд: Өсвөрийн жүдочдийн төвийн болон зүүн бүсийн АШТ-ний шигшээ барилдаан
    • 12.30 "Бид нэг ангийнхан" ахлах ангийн сурагчдад зориулсан нэвтрүүлэг
    • 13.00 Мэдээ
    • 13.10 "Гурван тенор" концерт
    • 14.10 Соно студи: Найзууд: "Толгой дээрх зөгий"цуврал хүүхэлдэйн жүжиг
    • 14.20 МҮОНТ-ийн нэрэмжит "Өсвөр үеийн гандболын УАШТ" аваргын төлөөх тоглолт /дунд нас/
    • 15.00 Мэдээ
    • 15.10 "Ядуугийн зовлон" Монголын уран сайхны кино
    • 17.00 "Парламентын хэлэлцүүлэг" шууд
    • 18.00 Мэдээ
    • 18.20 "Дараагийн хуудас"
    • 18.50 "Далайд цутгасан их мөрөн" Кино найруулагч Ж.Сэлэнгэсүрэнгийн дурсамж хөрөг
    • 19.25 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 20.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 20.45 MNB Спортын мэдээ
    • 21.05 "Нээлттэй засаг"
    • 21.25 "Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Булган аймгаас.../
    • 21.55 "Гэгээн үдэш" соёл урлагийн хөтөлбөр
    • 22.55 "Амгалан, жаргал, хүсэл, шаналал" уран сайхны кино
    • 01.00 Үдшийн мэдээ
  • Ням
    • 07.00 "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 07.45 MNB Спортын мэдээ
    • 08.00 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 08.30 "Өглөө" хөтөлбөр
    • 10.00 "Ариусахуйн гүмүда"
    • 10.30 "Гэрэлт бөмбөлөг" дунд ангийн сурагчдад зориулсан нэвтрүүлэг
    • 11.00 Мэдээ
    • 11.10 Дэлхийд данстай Монгол өв соёл: "Түмэн газрын цагаан хэрэм" 1-р хэсэг
    • 11.45 "Мянгадын дуулал" концерт
    • 12.25 "Амьдралын үргэлжлэл"
    • 13.00 Мэдээ
    • 13.10 МҮОНТ-ийн нэрэмжит "Өсвөр үеийн гандболын УАШТ" аваргын төлөөх тоглолт /ахлах нас/
    • 14.00 "Сум" уран сайхны кино
    • 16.30 Соно студи: Найзууд: "Хоолноос гарсан чоно"цуврал хүүхэлдэйн жүжиг
    • 16.50 "Эх орны төлөө" Дуулга студиэс бэлтгэв.
    • 17.10 Морин хуур мину
    • 17.30 "Та хариулахгүй ч байж болно" Улсын арслан Б.Ганбаатар оролцоно.
    • 18.00 Мэдээ
    • 18.20 "Ундааг хийжүүлсэн гайхамшигт түүх"
    • 18.40 Хөгжмийн агшин
    • 18.50 "Авьяас" хөтөлбөр
    • 19.25 "Залуу зохион бүтээгч -2014"
    • 20.00 "Долоо хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
    • 20.45 MNB Спортын мэдээ
    • 21.05 "120/80" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Хэлэлцүүлэг/
    • 22.05 "Нэг минут нэг сая" уралдаант, цэнгээнт нэвтрүүлэг
    • 23.05 "Хуй Бу" уран сайхны кино
    • 00.35 Үдшийн мэдээ
STYLE